تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت

تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت

اگر شما به صورت یک فرد تازه کار و بدون تحقیق و بررسی اولیه، وب سایت تان را برپا کرده اید، ممکن است خیلی از نکات که در سئو و رتبه بندی بهتر وب سایت شما تاثیر داشته باشند را رعایت نکرده باشید. یکی از این عوامل ساختار پیوند های یکتای وب سایت شما است. ممکن است آن طور که باید پیوند های یکتای وب سایت وردپرس شما عالی نبوده باشند.

همانطور که در مطلب آموزش قدم به قدم سئو برای افراد تازه کار گفتیم، سئو پیوند های یکتای وب سایت ها بسیار دارای اهمیت است و هم به موتور های جستجو و هم به کاربران وب سایت شما اطلاعات بیشتری درمورد محتوای صفحه می دهد.

اگر می خواهید ساختار URL یا پیوندهای یکتای وب سایت خود را به این دلیل یا سایر دلایل دیگر تغییر دهید، بر روی رتبه بندی وب سایت خود تاثیر خواهید گذاشت. در این سری از مقالات آموزش قدم به قدم سئو برای افراد تازه کار به بحث تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت و اینکه آیا به انجام آن می ارزد یا خیر می پردازیم.

یک کاربر عزیز از ما درباره این موضوع سوال کرد:

ما در حال تغییر ساختار پیوند های یکتای وب سایت مان هستیم تا ظاهری تمیز تر و واضح تر داشته باشد(با حذف کردن شماره ها و آیدی ها…). هنگامی که سایت جدیدمان را راه اندازی می کنیم، آیا این ساختار URL یا پیوندهای یکتای جدید تاثیر منفی بر رتبه بندی گوگل خواهد گذاشت؟

ادامه ی مطلب را برای روشن شدن موضوع، و پیدا کردن پاسخ مطالعه کنید.

تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت

خوب، اگر شما یک سایت جدید را راه اندازی کرده و URL های جدیدی داشته باشید، باید تمام URL های قدیمی را به URL های جدید هدایت (ریدایرکت) کنید، و زمان مقداری طولانی طول خواهد کشید تا گوگل بفهمد این آدرس های اینترنتی تغییر کرده اند. اگر در همان دامنه قدیم باقی می مانید، ترافیک شما احتمالا تغییری نخواهد کرد، اما شما باید همه ی این آدرس های اینترنتی را هدایت (ریدایرکت) کنید و ممکن است مدتی طول بکشد.

شما ممکن است مقداری از ترافیک وب سایت تان را از دست بدهید، این مدت مشخص نیست اما ممکن است تا شش ماه طول بکشد، اما پس از آن همه چیز به روال قبل و یا حتی بهتر باز خواهد گشت. اینکه ساختار پیوند های یکتای وب سایت تان را تغییر دهید به احتمال زیاد ارزشش را دارد، پس یک سبک و سنگین کردن نیاز دارد،  اما به هر حال میتواند تاثیر مثبتی بر روی وب سایت شما بگذارد.

در هر صورت بهترین حالت این است که از ابتدای ساخت وب سایت و تنظیم آن، از نام نوشته استفاده کنید.

به این مطلب رای بدید
[تعداد آرا : 1 میانگین : 5]

شما اینجا هستید : خانه » بلاگ » تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت

1 دیدگاه برای “تغییر ساختار پیوندهای یکتا در وردپرس و تاثیر آن در سئو و رتبه سایت

  1. مجتبی گفته:

    اوه پسر بدجور نگرانم امکان ریدایرکت برام وجود نداره و از پیوند قبلی میخوام به نام پست تغییرش بدم.
    احتمالا نابود بشم.
    ولی ممنون بابت مقالت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *