آموزش قالب فلتسام - آموزش طراحی سایت با قالب FLATAOME

قالب فلتسام بهترین و پرفروش ترین قالب های فروشگاهی وردپرس است که شما می توانید در مارکت های مختلف وردپرس پیدا کنید. این قالب وردپرس هر نیازی که برای طراحی سایت تان دارید را برطرف کرده و تمامی امکانات مورد نیاز برای راه اندازی یک سایت شرکتی، فروشگاهی و… را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید بدون نیاز به علم کدنویسی وب سایت تان را طراحی کنید.

قالب flatsome دارای تنظیمات مختلفی است که شما می توانید با استفاده از آن ها قالب سایت تان را بدون محدودیت سفارشی سازی کرده و آن را مطابق با میل تان طراحی کنید. شما با استفاده از تنظیمات سفارشی سازی این قالب می توانید هر بخشی از وب سایت تان را که مشاهده می کنید تنظیم و سفارشی سازی کنید، خود این مورد این قالب را به یکی از بهترین قالب های وردپرس طراحی کرده است.

قالب فلتسام دارای صفحه ساز پیشرفته ای به نام UX builder است که شما می توانید به راحتی و تنها با کشیدن و رها کردن المنت ها در هر جایی که تمایل دارید وب سایت تان را طراحی کنید.

سعی ما از تولید این آموزش این است که شما عزیزان بتوانید به راحتی و تنها با مشاهده کردن ویدئوهای ما وب سایت تان را طراحی کنید. البته شما می توانید علاوه بر طراحی سایت برای خودتان، پس از مشاهده این آموزش برای دیگران هم وب سایت طراحی کرده و از این قالب درآمد کسب کنید.

در انتهای آموزش قالب فلتسام، ویدئویی آماده شده و  در آن یک وب سایت فروشگاهی طراحی شده است که شما می توانید با استفاده از آن به صورت کامل با قالب فلتسام و طراحی سایت با آن  آشنا شوید.

 

شما اینجا هستید : خانه » بلاگ » آموزش قالب فلتسام – آموزش طراحی سایت با قالب FLATAOME

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *